Shindler3300 & Volkova 3V
10.10.2019
Shindler3300 & Volkova 3V
В сучасних умовах ліфти для житлових будинків – це не просто засіб пересування, а й показник наскільки учасники проекту відповідально ставляться до майбутньої експлутації будинку.

Kadium Development знає, що для жителів нашого проекту, це не просто будівля, це - будинок. Тому, обираючи ліфт для Volkova 3V, ми прийняли найкраще рішення – надійний, престижний та безшумний Shindler3300. Пасажирські ліфти Shindler завдяки сучасним технологіям суттєво збільшують корисну площу будинку, зменшують електроспоживання та характеризуються мінімальними шумовими характеристиками порівняно з обладнанням, яке ви звикли бачити в Україні.

Пасажирський ліфт Shindler3300 – просторий пасажирський ліфт для житлових і комерційних будівель. Ефективний, стильний і функціональний. Він зручний для щоденного використання, гарантує зниження витрат завдяки економічності у споживанні електроенергії.

Додатковий простір

Кабіна ліфта Shindler3300 спроектована таким чином, щоб забезпечити більше простору для перевезення пасажирів. Стандартні шахти здатні вміщати кабіни ліфта зі збільшеною шириною на 25 см. У порівнянні з іншими ліфтами Shindler3300 може перевозити до двох додаткових пасажирів у стандартних шахтах.

Повна тиша

Ліфт Shindler3300 завдяки вдосконаленим тяговим механізмам, рухається практично беззвучно. Це забезпечує комфорт для кожного у будинку.

Volkova 3V. Стиль твого життя.
НОВИНИ
КОНТАКТИ
+38 099 284 77 77
office@kadium.com.ua
Маєте запитання?
Заповніть форму нижче, та дочекайтеся дзвінка нашого менеджера
Я даю згоду на обробку моїх даних
Маєте пропозицію співпраці?
Заповніть форму нижче, та дочекайтеся дзвінка нашого менеджера
Я даю згоду на обробку моїх даних