Shindler3300 & Volkova 3V
10.10.2019
Shindler3300 & Volkova 3V
В сучасних умовах ліфти для житлових будинків – це не просто засіб пересування, а й показник наскільки учасники проекту відповідально ставляться до майбутньої експлутації будинку.

Kadium Developmentзнає, що для жителів нашого проекту, це не просто будівля, це - будинок. Тому обираючи ліфт для Volkova 3V, ми прийняли найкраще рішення – надійний, престижний та безшумний Shindler3300.

Пасажирські ліфти Shindlerзавдяки сучасним технологіям суттєво збільшують корисну площу будинку, зменшують електроспоживання та характеризуються мінімальними шумовими характеристиками порівняно з обладнанням, яке ви звикли бачити в Україні.

Пасажирський ліфт Shindler3300 – просторий пасажирський ліфт для житлових і комерційних будівель. Ефективний, стильний і функціональний. Він зручний для щоденного використання, гарантує зниження витрат завдяки економічності у споживанні електроенергії.

Додатковий простір

Кабіна ліфта Шиндлер 3300 спроектована таким чином, щоб забезпечити більше простору для перевезення пасажирів. Стандартні шахти здатні вміщати кабіни ліфта зі збільшеною шириною на 25 см. У порівнянні з іншими ліфтами Шиндлер 3300 може перевозити до двох додаткових пасажирів у стандартних шахтах.

Повна тиша

Ліфт Шиндлер 3300 завдяки вдосконаленим тяговим механізмам, рухається практично беззвучно. Це забезпечує комфорт для кожного у будинку.

З думкою про екологічність

Ліфт Шиндлер 3300 є найбільш економічним в споживанні електроенергії. Йому було присвоєно найвищий рівень економічності - «Клас A» згідно класифікації незалежного стандарту VDI4707-1 з енергоефективності.

Привабливий дизайн

Для ліфтів Шиндлер 3300 передбачено кілька стильних варіантів оформлення інтер'єру - широкі можливості вибору дизайну: свіжого та оригінального, функціонального і сучасного, або витонченого і елегантного.

Дизайнери вже працюють над оформленням інтер'єру ліфтової кабіни. Ліфт в кожній секції будинку буде мати свій унікальний дизайн. Стиль, який ідеально підійде Вам та Вашому будинку.

Volkova 3V. Стиль твого життя.

099 2847777

НОВИНИ
КОНТАКТИ
Час роботи:
Пн-Пт 9.00 - 19.00

+38 099 284 77 77
office@kadium.com.ua

м. Кронивницький, вул. В'ячеслава Чорновола, 4
Маєте запитання?
Заповніть форму нижче, та дочекайтеся дзвінка нашого менеджера
Я даю згоду на обробку моїх даних
Маєте пропозицію співпраці?
Заповніть форму нижче, та дочекайтеся дзвінка нашого менеджера
Я даю згоду на обробку моїх даних